WEEKEND NA MORZU GDYNIA - KARLSKRONA

WEEKEND NA MORZUSPĘDŹ WOLNY WEEKEND NA MORZU

Doświadcz uroku podróży wielkim statkiem i baw się podczas bezpiecznego programu rozrywkowego. Zabierz dzieci - mamy dla nich całodzienny program animacji, a zawsze – morska przygodę!

Zbierz przyjaciół oraz rodzinę i wykorzystaj wolny weekend najlepiej, jak można – na wspólny wyjazd! Wybierz się na dwudniowy rejs przez Bałtyk, z noclegiem na statku i rozrywką dla dorosłych i dzieci. Najmłodsi ucieszą się z aż czterech placów zabaw, ale najbardziej zachwyci ich pobyt na prawdziwym wielkim statku i morska przygoda.

A Ty, razem z przyjaciółmi, już wieczorem będziesz mieć szansę na dużo radości podczas dyskoteki, która potrwa prawie do rana! Kabina kusi odpoczynkiem w wygodnym łóżku, ale o świcie warto wyjść na pokład zewnętrzny, by podziwiać wschód słońca na morzu i wyłaniające się z oddali szwedzkie, malownicze, szkierowe wysepki podczas dopłynięcia statku do Karlskrony.

Nie zapomnij o śniadaniu, by zyskać energię do dalszej zabawy, bo cały następny dzień jest dla Was. W końcu z przyjaciółmi będziecie mieć czas by pogadać i pobyć ze sobą. Weź udział w programie rozrywkowym – a może wygrasz główną nagrodę w bingo? Skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Skorzystaj też z usług pokładowego SPA i zrelaksuj się w saunie lub jacuzzi z widokiem na pełne morze.Wystarczą dwa dni, by nabrać wrażeń i naładować akumulatory. To właśnie urok morskiej podróży wielkim statkiem!Cena od 219 zł na osobę zawiera: 

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem;

  • nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;

  • rozrywka dla dorosłych i animacje dla dzieci (w wybrane dni, w zależności od liczby pasażerów)

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Podróżujesz sam - dopłać 199 zł aby mieć kabinę na wyłączność. Cena dla 1 osoby w kabinie 1-os. to 418zł. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne.

Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

WYPŁYNIĘCIA

2021 ROK

2022 ROK

PONIEDZIAŁEK

 

14.02 ; 02.05

WTOREK

 

3.05.2021

PIĄTEK

10.12 ; 17.12 ;

14.01 ; 21.01 : 18.02 ; 25.02 ; 04.03 ; 29.04 ; 06.05 ; 10.06 ; 17.06 ;

SOBOTA

4.12 ; 11.12 ; 18.12 ;

15.01 ; 22.01 ; 12.02 ; 01.03 ; 30.04 ; 07.05 ; 11.06 ; 18.06 ;

NIEDZIELA

12.12 ; 19.12 ;

13.02 ; 01.05 ;OSOBA DOROSŁA OD 219 ZŁ*

DZIECKO 4-15 LAT OD 209 ZŁ*

OSOBA DOROSŁA W KABINIE 1-OSOBOWEJ OD 418 ZŁ

*Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej.

 Cena zawiera opłatę portową i opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.Dzień 1 (piątek/sobota) wypłynięcie wieczorne

Staw się do odprawy nie później niż godzinę przed odpłynięciem. Po wejściu na statek, zostaw bagaże w kabinie i wyjdź na otwarte pokłady słoneczne by podziwiać panoramę Gdyni i portu. Nie zapomnij o aparacie – zrobisz piękne zdjęcia! Następnie zjedz kolację w jednej z naszych restauracji (płatne dodatkowo), a także odwiedź nasz sklep pokładowy i spraw sobie miły prezent.Niedługo po wypłynięciu zaczynamy zabawę! Zapraszamy na dyskotekę z DJ, a C-View Bar będzie otwarty do 3 rano. Czas na rozmowę z przyjaciółmi przy drinku i zakręcenie się na parkiecie

Dzień 2
Z samego rana będzie widać szkierowe wysepki Karlskrony, więc nie zaśpij i wyjdź na pokłady otwarte by podziwiać krajobraz i robić zdjęcia. Pamiętaj, że podczas postoju w Karlskronie nie ma zejścia na ląd, ale z pokładu możemy oglądać miasto.Teraz czas na śniadanie – polecamy szwedzki stół w restauracji Taste (płatne dodatkowo).
Pamiętaj też o SPA na statku – warto się wybrać i zaznać trochę relaksu w jacuzzi czy saunie, z widokiem na morze. SPA jest czynne od rana (dodatkowo płatne) do wieczora i oferuje także masaże i zabiegi kosmetyczne.
W połowie dnia będzie czas na obiad. Polecamy lunch all inclusive z piwem i winem w cenie!Po obiedzie rozpoczynamy rozrywkowe popołudnie. Coś dla każdego: muzyka, bingo i quizy, a może akurat ty wygrasz nagrodę? Nie zapomnij jeszcze zajrzeć do naszego sklepu, bo zaraz koniec rejsu. Do zobaczenia ponownie!Dokumentem podróży jest paszport  lub dowód osobisty

W celu rezerwacji wycieczki proszę podać następujące dane uczestników wycieczki:    • DANE OSOBOWE (imiona i nazwisko, datę urodzenia),

    • DANE TELEADRESOWE (adres do korespondenci wraz z kodem pocztowym, nr telefonu)

    • TERMIN I MIEJSCE WYJAZDU.Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółóOferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.