WALENTYNKI NA MORZU

 

Walentynki na morzu

   

Zabierz bliską Ci osobę i poczuj nastrój tego święta. Mamy coś dla Was obojga: weekendowy wyjazd, program rozrywkowy, dyskoteka do rana i morska przygoda! Zrób niespodziankę ukochanej lub ukochanemu, jedźcie razem i wykorzystajcie wspólny czas na odpoczynek, podziwianie morza i dużo zabawy.

Na atrakcje na statku masz cały dzień i noc. Wieczorem zakręć się na parkiecie w rytmie najnowszych hitów. To jedyna taka dyskoteka – na pełnym morzu! W ciągu dnia odpocznij w SPA, relaksując się w saunie będziesz patrzeć na horyzont przez wielkie okna. Skorzystaj też z programu rozrywkowego i weź udział w quizach i bingo – a może wygrasz pamiątkę z rejsu?

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Wybierz się na wyjątkowy lunch – szwedzki stół do restauracji Taste, gdzie czeka na Ciebie wiele potraw, a także wino i piwo – w jednej niskiej cenie! Zajdź też do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki. To właśnie urok morskiej podróży wielkim statkiem!

Cena od 398 zł od 198 zł na parę zawiera:

 

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem;

  • nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;

  • rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym dyskoteka.

  

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie mogą nie być dostępne.
Test na Covid-19 / dowód szczepienia lub ozdrowienia może być wymagany do przekraczania granic.

 

 

 

TERMIN

 

sobota:

12.02

 niedziela:

13.02

poniedziałek:

14.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień 1 wypłynięcie wieczorne

Staw się do odprawy nie później niż godzinę przed odpłynięciem. Po wejściu na statek, zostaw bagaże w kabinie i wyjdź na otwarte pokłady słoneczne by podziwiać panoramę Gdyni i portu. Nie zapomnij o aparacie – zrobisz piękne zdjęcia! Następnie zjedz kolację w jednej z naszych restauracji (płatne dodatkowo), a także odwiedź nasz sklep pokładowy i spraw sobie miły prezent.

Niedługo po wypłynięciu zaczynamy zabawę! Zapraszamy na dyskotekę z DJ, a C-View Bar będzie otwarty do 3 rano. Czas na rozmowę z przyjaciółmi przy drinku i zakręcenie się na parkiecie.

Dzień 2
Z samego rana będzie widać szkierowe wysepki Karlskrony, więc nie zaśpij i wyjdź na pokłady otwarte by podziwiać krajobraz i robić zdjęcia. Pamiętaj, że podczas postoju w Karlskronie nie ma zejścia na ląd, ale z pokładu możemy oglądać miasto.

Teraz czas na śniadanie – polecamy szwedzki stół w restauracji Taste (płatne dodatkowo).
Pamiętaj też o SPA na statku – warto się wybrać i zaznać trochę relaksu w jacuzzi czy saunie, z widokiem na morze. SPA jest czynne od rana (dodatkowo płatne) do wieczora i oferuje także masaże i zabiegi kosmetyczne.
W połowie dnia będzie czas na obiad. Polecamy lunch all inclusive z piwem i winem w cenie!