REJS KARNAWAŁOWY

 

Rejs karnawałowy

 

 

 

Lubisz taniec i zabawę? Nie pozwól, aby ten karnawał uciekł Ci sprzed nosa! Mamy coś dla Ciebie i Twoich przyjaciół: weekendowy wyjazd, nauka tańca i dużo zabawy na wielkim statku! Zbierz przyjaciół i rodzinę, jedźcie razem i wykorzystajcie wolny weekend. Będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się ruchem na parkiecie. Podziwiaj krótkie pokazy tancerzy i weź udział w nauce tańca na wesoło, gdzie poznasz latynoskie rytmy bachaty. Możesz tańczyć w parach i solo! Bez stresu, z mnóstwem śmiechu i w dobrej atmosferze. Wieczorem wypróbujesz umiejętności podczas dyskoteki w karnawałowych rytmach.

 

 

 

 

 

Na odpoczynek i atrakcje na statku masz cały dzień i wieczór. Zabierz ze sobą dzieci! Najmłodsi ucieszą się z aż czterech placów zabaw, ale najbardziej zachwyci ich pobyt na prawdziwym wielkim statku i morska przygoda. Ty i znajomi możecie skorzystać z programu rozrywkowego i wziąć udział w kolejnej lekcji tańca, aby zyskać nowe umiejętności na parkiecie.

 

 

 

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie oraz zajdź do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Skorzystaj z usług pokładowego SPA i zrelaksuj się w saunie lub jacuzzi z widokiem na pełne morze. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki.

 

 

 

 

 

Cena od 199 zł 99 zł na osobę zawiera:

 

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem;

  • nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;

  • rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca oraz dyskoteka.

 

 

 

 

 

 

 

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie mogą nie być dostępne.
Test na Covid-19 / dowód szczepienia lub ozdrowienia może być wymagany do przekraczania granic.

 

 

 

 

 

 

 

TERMIN:

 

 

 

piątek

14.01 | 21.01 | 18.02 | 25.02

 

 

 

sobota

15.01 | 22.01

 

Istnieje możliwość anulowania wybranych terminów wycieczek z powodu małego zainteresowania.

 

 

 

 

 

Dzień 1 (piątek/sobota) wypłynięcie wieczorne

Staw się do odprawy nie później niż godzinę przed odpłynięciem. Po wejściu na statek, zostaw bagaże w kabinie i wyjdź na otwarte pokłady słoneczne by podziwiać panoramę Gdyni i portu. Nie zapomnij o aparacie – zrobisz piękne zdjęcia! Następnie zjedz kolację w jednej z naszych restauracji (płatne dodatkowo), a także odwiedź nasz sklep pokładowy i spraw sobie miły prezent.

Niedługo po wypłynięciu zaczynamy zabawę! Zapraszamy na dyskotekę z DJ, a C-View Bar będzie otwarty do 3 rano. Czas na rozmowę z przyjaciółmi przy drinku i zakręcenie się na parkiecie.

Dzień 2
Z samego rana będzie widać szkierowe wysepki Karlskrony, więc nie zaśpij i wyjdź na pokłady otwarte by podziwiać krajobraz i robić zdjęcia. Pamiętaj, że podczas postoju w Karlskronie nie ma zejścia na ląd, ale z pokładu możemy oglądać miasto.

Teraz czas na śniadanie – polecamy szwedzki stół w restauracji Taste (płatne dodatkowo).
Pamiętaj też o SPA na statku – warto się wybrać i zaznać trochę relaksu w jacuzzi czy saunie, z widokiem na morze. SPA jest czynne od rana (dodatkowo płatne) do wieczora i oferuje także masaże i zabiegi kosmetyczne.
W połowie dnia będzie czas na obiad. Polecamy lunch all inclusive z piwem i winem w cenie!