Infolinia:0 801 506 800
Telefon+48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
pon-pt: 10-18 cały rok
sob 10–14
(od 1 marca do 30 września)
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: Grupy zorganizowane Tu Byliśmy | Dojazd: | Zakwaterowanie:

WYJAZD NA WĘGRY – SZLAKIEM PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ

WYJAZD NA WĘGRY – SZLAKIEM PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJWycieczka Szlakiem przyjaźni Polsko-Węgierskiej zorganizowana przez Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Zarząd Wojewódzki w Łodzi i Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Łodzi przy ogromnej pomocy również finansowej Pana Konsula Honorowego Węgier w Łodzi Tadeusza Kaczora.17.10 (piątek). Wyjazd z Łodzi o godz.7.00 (plac Dąbrowskiego od strony Sądu i Teatru Wielkiego),


Przejazd przez Słowację, przejście graniczne Szahy, przejazd do Romhany. Zakwaterowanie w pensjonacie. Obiadokolacja i nocleg.

18.10 (sobota).Po śniadaniu przejazd do Budapesztu - Możliwość złożenia kwiatów na pomniku J.Bema i pomniku katyńskim.Przejazd na Wzgórze Zamkowe (Pałac Królewski-zmiana warty, baszta Rybacka, kościół Macieja... ). Możliwość skorzystania z łaźni wybudowanej w okresie panowania tureckiego, cena 2400 Ft/os. (źródła lecznicze: choroby reumatyczne...).Powrót na obiadokolację do hotelu w Romhany, nocleg.


19.10 (niedziela) Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd do Budapesztu do dzielnicy Koebanya. Msza w Polskim Kościele o 10:30. Odwiedzenie Domu Polskiego i zwiedzenie polskiej parafii.Przejazd pod Parlament (z zewnątrz) Spacer do Bazyliki św. Stefana. Po południu wyjazd do winiarni– możliwość degustacji win

(płatnośc od osoby ca 8 euro)


Wjazd na górę Gellerta -panorama Budapesztu nocą. Przyjazd na obiadokolacje i nocleg do hotelu oo.werbistów w XXII dzielnicy.


20.10 (pon.).

Po śniadaniu powrót do Łodzi poprzez Zakola Dunaju:malownicze miasteczko Szentendre nad Dunajem, zamieszkane niegdyś przez mniejszość serbską – krótki spacer i Esztergom – największy kościól na Węgrzech (z zewnątrz).

Powrót do Łodzi w późnych godzinach wieczornych.

Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz