Telefon+48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
tel. kom. +48 577 059 933
Szanowni klienci, biuro jest już czynne! Zapraszamy pon-pt: 10:00-16:00
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: Wczasy Turcja | Dojazd: | Zakwaterowanie:

Turcja Arabella World ****

Arabella World ****REZERWUJtel. 577 059 933 lub 782 651 736

wilejka@wilejka.pl zgierz@wilejka.info
Miejsce pobytu:Turcja / Alanya / AvsallarPołożenie

W miejscowości Avsallar (ok. 1 km od centrum), 450 m od piaszczysto-żwirowej plaży (przejście tunelem pod ulicą), 26 km od Alanyi, ok. 95 km od lotniska w Antalyi. Niedaleko hotelu znajdują się sklepy i przystanek autobusowy.


Wyposażeni

Przestronne lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, restauracja z przekąskami, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, sklepiki (pamiątki, wyroby skórzane), salon fryzjerski, punkt fotograficzny.


Pokoje

214 gustownych i zadbanych pokoi typu standard z łazienką (WC, wanna lub prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacją, TV sat, telefonem, małą lodówką (minibar dodatkowo płatny), sejfem (płatny), balkonem.


Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym, 3 zjeżdżalnie wodne (czynne w określonych godzinach), rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, sala gier, aerobik, gimnastyka w wodzie, animacje w dzień i wieczorem, sauna, łaźnia turecka. Leżaki, parasole, materace przy basenach i na plaży bezpłatnie, brak ręczników.


Wyżywienie

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów, przekąski w ciągu dnia, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wyznaczonych barach, w wyznaczonych godzinach. W barze plażowym alkohol płatny. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia.


Dla dzieci

Brodzik, miniklub (4-12 lat), plac zabaw, sala zabaw, minidyskoteki, wysokie krzesełka, łóżeczka niemowlęce.


Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni w okresie 180 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.


Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny przedstwiciel (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.


Cena nie zawiera


Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.Przelot


UWAGA! Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:
https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
Enter Air
W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Prosimy o wprowadzenie poprawnych danych uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.Aktualizacje COVID-19


Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/.


Arabella World ****

Turcja All Inclusive na 7 nocy

Symbol

Termin

Cena od *

BE-W

24 - 31.10.2020

1312 zł*

  • Wylot z Warszawy lub Katowic


Agencja Turystyczna WILEJKA Wojciech M. Leszek 90 - 269 Łódź ul. Piotrkowska 20 tel. kom. +48 577 059 933 tel. +48 42 630 68 00 tel. +48 42 630 60 70 wilejka@wilejka.plFILIA:

95-100 Zgierz, Plac Kilińskiego /inf. turystyczna/ tel. +48 782 651 736 wilejka@zgierz.infoOferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz