Infolinia: 0 801 50 68 00
Telefon +48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
pon-pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00-14:00
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: Wycieczki Sylwestry | Dojazd: | Zakwaterowanie:

Sylwester Luksemburg Belgia Holandia 5 dni

Sylwester Luksemburg Belgia Holandia 5 dniTrasa zagraniczna:
Niemcy (1) - Luksemburg – Bruksela (1) – Rotterdam - Haga – Scheveningen - ok. Amsterdamu (1) – AmsterdamDZIEŃ 1


Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.DZIEŃ 2

Śniadanie, przyjazd do Luksemburga stolicy Wielkiego Księstwa Luksemburg, zwiedzanie miasta: plac Konstytucji, katedra Notre Dame, pałac książęcy, fragmenty cytadeli, spacer nad dzielnicą Grund, ulicą de la Corniche, czyli najpiękniejszym „balkonem” Europy. Przejazd do Brukseli przez Ardeny. Zwiedzanie stolicy Belgii, miasta piwa i czekolady. Objazd miasta autokarem: m.in. dzielnica europejska: Rada Unii Europejskiej, siedziba Komisji Europejskiej, Parlament Europejski. Wizyta w Parku Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym upamiętniającym 50 rocznicę powstania państwa belgijskiego. Spacer po zabytkowym centrum Brukseli: Grand Place – najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV w., Dom Królewski, domy cechowe, katedra św. Michała. Wizyta u Manneken Pis’a - siusiającego chłopczyka, symbolu Brukseli. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie, nocleg w hotelu.DZIEŃ 3

Śniadanie. Przejazd do Holandii, kraju wydartego morzu, z bogatą kulturą i architekturą. Wizyta w Rotterdamie, mieście z największym portem morskim w Europie, położonym w delcie Mozy i Renu. Następnie Haga, siedziba rządu holenderskiego: Pałac Pokoju, w którym mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Królewskim. Wizyta w kurorcie Scheveningen nad Morzem Północnym. Obiadokolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Amsterdamu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Przywitanie Nowego Roku na ulicach i placach Amsterdamu. Powrót do hotelu około godz. 01:00, nocleg.


DZIEŃ 4

Śniadanie, zwiedzanie Amsterdamu: wizyta w szlifierni diamentów (możliwość zakupów), rejs po kanałach Amsterdamu (w zależności od pogody), dający możliwość najlepszego poznania XVII - wiecznej architektury miasta. Zwiedzanie zabytkowego browaru Heineken. Spacer po mieście: plac Lejdena, targ kwiatowy, wieża mennicy, plac Dam z pałacem królewskim, kościołem Nowym oraz pomnikiem narodowym. Spacer po dzielnicy „czerwonych latarni”. Obiadokolacja (fakultatywnie). Wyjazd do kraju, nocny przejazd przez Niemcy.DZIEŃ 5

Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości.

Program imprezy jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Termin: 29.12.2017 – 02.01.2018
Cena katalogowa: 1199 zł

nr oferty: PB/SLBH 5

CENA IMPREZY OBEJMUJE

 • przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)
  - 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - os. z łazienką
  - 3 śniadania w formie bufetu
  - program turystyczny
  - opiekę pilota
  - ubezpieczenie Signal Iduna KL, NNW, bagaż

DODATKOWO PŁATNE:

Pakiet do realizacji programu: 55 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, rejs po kanałach w Amsterdamie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.DOPŁATY OPCJONALNE:
- dopłata do pokoju 1-osobowego: 320 zł
- dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 260 złWAŻNE INFORMACJE

 1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.


  2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.


  3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.


  4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.


  5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.


  6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
  Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.


  7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
  8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.Miejscowości, Miejsca oraz godziny wsiadania :Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz