Infolinia:0 801 506 800
Telefon+48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
pon-pt: 10-18 cały rok
sob 10–14
(od 1 marca do 30 września)
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: Grupy zorganizowane Wycieczki do Rosji - Kraje Nadbałtyckie | Dojazd: | Zakwaterowanie:

Petersburg dla grup zorganizowanych Zapraszamy atrakcyjne ceny

BIAŁE NOCE (PIF)

  ZOBACZYĆ  PETERSBURG i...                2 posiłki dziennie

                                                                         Noclegi w centrum Petersburga

 

Petersburg – „widok Petersburga budzi jeśli nie podziw to przynajmniej zdziwienie, jeżeli zaś nie jest doskonałym pięknem, to jest co najmniej osobliwym dziwem” - słowa te w doskonały sposób opisują wrażenie jakie robi na przyjezdnych to przebogate miasto. Wśród zabytków niewątpliwie zachwyca wspaniały Pałac Zimowy - chluba Petersburga, zbudowany w stylu rosyjskiego baroku zaskakuje doskonałością formy. Tu także zachwyca Ermitaż z wielkimi dziełami sztuki europejskiej – obrazami pędzla El Greco, Velasquez’a, Goyi, Rubensa, i Van Gogh’a. Do najcenniejszych świątyń Sankt Petersburga należy Sobór Św. Izaaka. Doskonałym miejscem spaceru jest główna ulica miasta – Prospekt Newski, o którym pisano, iż jest zarówno ulicą handlową jak i wytwornym miejscem Petersburga, skupiskiem sklepów, pałaców, kościołów. Nie sposób także pominąć  Peterhofu,  z największym na świecie zespołem fontann i ogrodem określanym jako ten niczym nie ustępujący ogrodom króla Francji. Swą świetnością zaskakuje także Carskie Sioło  - pałac Katarzyny II ze słynnym Parkiem Aleksandrowskim. Koniecznie odwiedzić należy najstarsze miejsce Petersburga - Twierdzę Pietropawłowską – autokratyczny symbol potęgi wojskowej  XVIII wieku oraz znajdujący się na jej terenie sobór Pietropawłowski z grobowcami carów. Godne uwagi jest także Muzeum Rosyjskie w dawnym Pałacu Michajłowskim z jednym z najbogatszych zbiorów sztuki rosyjskiej, wspaniały Pałac Marmurowy, muzeum Puszkina, sobór Smolny, sobór Zmartwychwstania, Ławra św. Aleksandra Newskiego. Doskonałym miejscem odpoczynku jest natomiast Ogród Letni.

 

Dzień 1

Wyjazd z Łodzi/Warszawy w  godzinach porannych

 

Przejazd do Daugavpils na Łotwie. Po drodze na terenie Polski przerwa z możliwością zjedzenia obiadu (na własny koszt). Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

 

Dzień 2

Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Petersburga. Przyjazd. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie centrum miasta: Prospekt Newski, Plac Sztuk, Cerkiew Zmartwychwstania, Cerkiew św. Aleksandra. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 4

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: twierdza Pietropawłowska, Plac Izaaka, Ermitaż, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 5

Po śniadaniu wyjazd do Carskiego Sioła, zwiedzanie pałacu i ogrodów. Przejazd do Peterhofu, rezydencji Piotra Wielkiego – zwiedzanie ogrodów z zespołem fontann. Powrót do hotelu,  obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 6

Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd do Polski przez Łotwę i Litwę.

 

Dzień 7

Przyjazd do Stemplewa w godzinach porannych.

 

 

Świadczenia

 

Przejazd :autokar o podwyższonym standardzie

Zakwaterowanie: 4 noclegi w Petersburgu, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami1 nocleg w Daugavpils pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje wg programu

Pozostałe: ubezpieczenie KL i NNW , opieka pilota

 

 

Cena za osobę:

 

grupa 30 os – 1520 zł

grupa 35 os – 1425 zł

grupa 40 os – 1350 zł

grupa 45 os – 1295 zł

 

Dodatkowo płatne:

 

*Wiza rosyjska – 300 zł

*Wstępy i lokalni przewodnicy – 100 €

*Rejs statkiem po kanałach – 15 €

 

 

 

Kwota złotówkowa płatna w biurze, dewizy u pilota

 

Uwaga !

Obywateli RP wyjeżdżających do Federacji Rosyjskiej obowiązują wizy. W celu uzyskania wizy należy złożyć w AT Wilejka najpóźniej na 14 dni przed datą wyjazdu

·       paszport, ważny 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki z dwiema stronami wolnymi

·       prawidłowo wypełniony wniosek wizowy

·       aktualne kolorowe zdjęcie 3,5 x4,5 cm, na wprost, na białym tle

·       Zmiany danych uczestników po tym terminie nie są możliwe. Paszporty wizujemy wyłącznie po dokonaniu pełnej wpłaty.

 

 
Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz