Telefon+48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
tel. kom. +48 577 059 933
Szanowni klienci, biuro jest już czynne! Zapraszamy pon-pt: 10:00-16:00
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: Wczasy Turcja | Dojazd: | Zakwaterowanie:

Orfeus Park Hotel - Turcja

Orfeus Park Hotel ****

Miejsce pobytu:Turcja / Side / Colakli

REZERWUJ

tel. 577 059 933 lub 782 651 736

wilejka@wilejka.pl zgierz@wilejka.infPołożenie

W miejscowości Colakli, ok. 9 km od Side, ok. 20 km od Manavgat, ok. 55 km od lotniska w Antalyi, prywatna, piaszczysto-żwirowa plaża  ok. 300 m od hotelu (dowozi bezpłatny bus z hotelu), leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatne, sporty wodne na plaży dodatkowo płatne.Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, bar w lobby, bar przy basenie, bar na plaży, 2 baseny zewnętrzne z brodzikiem, basen wewnętrzny, mini aquapark, sauna, zabiegi SPA (płatne), lekarz (płatny), pralnia (płatna) różnorodne animacje i pokazy, mini market.
WiFi na terenie hotelu.Pokoje

296 pokoi, wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, mini bar (bezpłatna woda), sejf (płatny), TV i balkon.
Twin Room DZ  - pokoje standardowe (ok. 23 m2),
Family Room (2 bedrooms) F2 - pokoje rodzinne (ok. 43 m2)

Pokoje typu economy są mniejsze od  Pokoi Standard i nie posiadają balkonu.Wyżywienie

All Inclusive (07:00-23:00)
śniadanie (07:00-10:00), obiad (12:00-14:00), kolacja (19:00-21:00), zupa nocna (23:30-24:00) serwowane w restauracji głównej. Przekąski (12:00-16:00) serwowane w barze na plaży lody (15:00-16:00), podwieczorek (16:00-17:00) serwowane w barze przy basenie . Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wybranych barach. Napoje importowane i wysokojakościowe, świeżo wyciskane soki, napoje butelkowane, napoje energetyczne (płatne)

Sport i rozrywka

2 baseny zewnętrze, 2 zjeżdzalnie, brodzik, basen kryty, animacje, aerobik, siatkówka plażowa, tenis stołowy, rzutki, boccia, , łaźnia turecka, sauna, siłownia, dyskoteka.Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni w okresie 180 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.Dla dzieci

Brodzik (przy basenie zewnętrznym i wewnętrznym), animacje, mini klub (4-12 lat), brodzik, łóżeczko (na życzenie)Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny przedstwiciel (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.


Przelot


UWAGA! Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:
https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
Enter Air
W przypadku przelotów liniami Enter Air wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.Prosimy o wprowadzenie poprawnych danych uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach/dowodach ososbistych). Po założeniu rezerwacji stałej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.Aktualizacje COVID-19


Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/.

Orfeus Park Hotel

Miejsce pobytu: Turcja / Side / Colakli

7 dni All Inclusive


Symbol

Termin

Cena od *

BR-W

17-24.10.2020

1800 zł

24 – 31.10.2020

1800 zł

  • Wyjazd z Warszawy

  • możliwość wyjazdu z Katowic


Aktualna cena i niezbędne informacje:


Agencja Turystyczna WILEJKA Wojciech M. Leszek 90 - 269 Łódź ul. Piotrkowska 20 tel. kom. +48 577 059 933 tel. +48 42 630 68 00 tel. +48 42 630 60 70 wilejka@wilejka.plFILIA:

95-100 Zgierz, Plac Kilińskiego /inf. turystyczna/ tel. +48 782 651 736  wilejka@zgierz.infoOferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz